Meble technorattanowe są obecnie jednymi z najchętniej wybieranych – klienci cenią je za estetykę, wygodę i trwałość. Zestaw ogrodowy 12-osobowy z technorattanu to niebanalna propozycja do dużych ogrodów i na tarasy, która pozwoli na wykreowanie wyjątkowej przestrzeni wypoczynkowej. Meble te sprawią, że każda chwila blisko natury będzie jeszcze bardziej wyjątkowa!

Praktyczny zestaw ogrodowy 12-osobowy

Rozbudowane komplety meblowe to idealne rozwiązanie, kiedy planujemy spędzić letni czas blisko domu. Zestawy takie to zazwyczaj stoły ogrodowe uzupełnione zarówno o sofy, jak i wygodne fotele czy pufy. Nowoczesne komplety ogrodowe wykonane z technorattanu pozwolą na praktyczne zaaranżowanie przestrzeni, zagwarantowanie wszystkim wygodnego miejsca do siedzenia, wpłyną też na estetykę otoczenia. W przypadku mebli technorattanowych możliwe jest wybieranie elementów z rozbudowanych kolekcji. Zestaw ogrodowy 12-osobowy dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych – pozwoli to na wykreowanie wymarzonej strefy wypoczynkowej lub tez dopasowanie mebli do już istniejącej aranżacji. Atutem jest również możliwość uzupełnienia ogrodu o skrzynie ogrodowe czy technorattanowe donice.

Jak tworzy się technorattanowy zestaw ogrodowy 12-osobowy?

Technorattanowy zestaw ogrodowy 12-osobowy oparty jest na aluminiowych stelażach malowanych proszkowo – są odporne na odkształcanie, korozję. Aluminium gwarantuje niską wagę, przez co podnoszenie elementów takich jak pufy czy krzesła nie sprawia najmniejszego problemu. Okrycie mebli tworzy plecionka syntetyczna. Nieporowata struktura takiej plecionki nie wchłania brudu, wilgoci, jest odporna na ścieranie. Meble technorattanowe zabezpieczono przed wysokimi i niskimi temperaturami, nie są też podatne na promieniowanie UV.

 

 

Comments are closed.