Jak odmienić oblicze naszego domowe stołu i sprawić, aby każdy posiłek był wyjątkowy? Poza doskonałymi daniami i smacznymi deserami warto postawić na komplet sztućców, który stanie się funkcjonalną ozdobą. Nowoczesne sztućce oferowane przez topowych producentów zaskoczą nas pod wieloma względami. Jaki komplet wybrać, aby móc jeść posiłki z jeszcze większą przyjemnością?

Komplet sztućców tworzony z pasją

Współcześnie komplet sztućców znacząco różni się od zestawów proponowanych jeszcze kilka-kilkanaście lat temu. Dzisiaj producenci stawiają nie tylko na trwałe materiały, ale przede wszystkim: na wyjątkowy design. Komplet sztućców zachwyca swoim wyglądem i sprawia, że stół staje się bardziej elegancki, bez względu na okazję. Nowoczesne sztućce proponowane przez sklepy takie jak gerlach.pl tworzone są ze stali nierdzewnej 18/10, która nie tylko nie odkształca się, ale też jest wysoce odporna na zarysowania czy działanie wilgoci. Sztućce ze stali nierdzewnej możemy bez żadnych obaw czyścić w zmywarkach domowych. Uwagę przykuwają zdobienia – projektanci czerpią zarówno z klasycznych wzorców, jak i nowoczesnych form. Sztućce zdobione są frezami, nierzadko wydłużane są ich rękojeści, przez co widelce i noże są jeszcze smuklejsze. Sztućce mogą być również zdobione motywami florystycznymi czy ornamentami. Nie brak też klasycznych, prostych kompletów, idealnych na każdą okazję. 

Komplet sztućców zamknięty w wygodnej walizce

W ofercie topowych producentów znajdziemy nie tylko rozbudowane komplety sztućców, ale również elementy takie jak komplety łyżeczek do herbaty, komplety widelczyków do ciast. Ciekawym elementem na stole będą również łyżki do sałat czy tez łopatki do ciast. Wśród chętnie kupowanych kompletów wymienia się również komplety sztućców dla dzieci – komplety te są nieco mniejsze i często zdobione postaciami znanymi z bajek. 

Comments are closed.