Jakiś czas temu jeden z polskich, niszowych twórców muzycznych śpiewał, że lubi jeździć na rowerze „do byle gdzie”. O ile w przypadku zwykłych rowerów taka zasada sprawdza się na raptem 2 – 3 sezony, o tyle profesjonalne rowery – a do takich należy marka GIANT – sprawdzą się przez okres co najmniej dwukrotnie dłuższy.

Trwałość na lata

Dla osób, które stawiają na rowery Giant promocje to tylko jedna z korzyści wynikających z ich zakupu. Z ich punktu widzenia dużo istotniejsza jest jakość, a tak – jak wiadomo – nie bierze się znikąd. Istotną kwestią pozostaje tu np. materiał, z którego dany rower został wykonany. W przypadku tanich modeli na każdą okazję podstawą konstrukcji jest aluminium. W przypadku rozwiązań marki Giant baza materiałowa jest znacznie rozszerzona.

Widać to zwłaszcza na przykładzie zastosowanych do ich produkcji domieszek. Jeszcze kilkanaście lat temu rowery marki Giant były produkowane głównie w oparciu o domieszki tak rzadkich metali jak molibden. Dziś coraz częściej stawia się na tytan, choć – co ciekawe – jest on domeną wyłącznie rowerów w wersji sportowej. To dzięki niemu są one lżejsze, ale i bardziej odporne na przeciążenia.

Ilość dostępnych akcesoriów

Trudno szukać sprawdzonych akcesoriów do rowerów marki ABCDE… Taki stan rzecz bierze się z dwóch powodów: producenci tych rowerów zakładają, że ich produkty nie wytrzymają tak długiej eksploatacji, by móc nabywać do nich rozbudowane akcesoria i części zamienne. Po drugie, produkcja takich „gadżetów” jest dla nich po prostu nieopłacalna, przez co trudno je znaleźć na rynku.

W modelach Giant sprawa wygląda zupełnie inaczej. Na rynku pojawia się bowiem wiele ciekawych rozwiązań tej marki, które – co ważne – idealnie pasują do określonych modeli rowerowych. Tutaj nie ma miejsca na fuszerkę, gdyż nawet zakup promocyjnych rowerów Giant wiąże się z możliwością nabycia szeregu funkcjonalnych akcesoriów.

I na koniec… promocje

Wbrew pozorom, w przypadku takich produktów jak rowery Giant promocje mogą być dużo korzystniejsze, niż np. w kontekście tańszych rowerów. Oczywiście cena jednostkowa takiego produktu będzie wyższa, aniżeli cena mało znanego składaka, ale – ze względu na dłuższy czas eksploatacji – użytkownik rozwiązań markowych nie będzie musiał inwestować w nowy rower.

Podsumowując, osoby stawiające na sprawdzone rowery markowe nie tylko ponoszą z tego tytułu mniejsze koszty, ale też mogą korzystać z bardziej uniwersalnych, ergonomicznych i trwałych rozwiązań. Może więc warto przesiąść się na lepszy i bardziej dopracowany model, który nie zawiedzie rowerzysty nawet w trakcie najbardziej wymagających tras.

Więcej informacji znajdziesz na stronie promocje na rowery marki GIant.

Comments are closed.