Projektowanie ma dzisiaj zupełnie inny wymiar, co jest efektem rozwinięcia się szerokiej technologii na świecie. Osoby mające do czynienia z branżą techniczną i inżynierską doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jest to niezwykle skomplikowany świat, który przy odrobinie chęci, jest do opanowania.

Specjalistyczny program komputerowy

Jednym z programów, który na co dzień wspiera projektantów jest Autocad, powszechnie wykorzystywany w dziedzinach technicznych i inżynierskich. Na co dzień mają z nim do czynienia konstruktorzy, elektronicy, mechanicy, architekci – wszystkie osoby, które projektują. Jest to możliwe dzięki temu, że firma odpowiedzialna za wypuszczenie Autocad na rynek dodała wiele specjalistycznych nakładek. Wiele osób może codziennie realizować swoją pracę w bardziej dokładny sposób w przestrzeni 2D i 3D. Pierwsza wersja AutoCAD-a pojawiła się w listopadzie 1982. Obecnie mamy do czynienia z Autocad 2020.

Kurs Autocad dla projektantów

Kurs Autocad oferuje możliwość poznania tego programu. Szkolenia oferowane są w różnych ośrodkach edukacyjnych oraz na platformach internetowych. Kursy online to jedna z najlepszych propozycji, jeżeli chodzi o brak czasu na spotkania stacjonarne. Wszystkie lekcje opracowane są w taki sposób, że “pod okiem” polskiego lektora uczestnik szkolenia jest w stanie pojąć wszystkie skomplikowane zagadnienia, a na dodatek ma możliwość przetestowania ich na poszczególnych przykładach. Szkolenie oferowane jest na poziomie podstawowym i rozszerzonym. 

Comments are closed.