Letnia jadalnia blisko domu to świetna alternatywa dla nudnych posiłków wewnątrz domu. Zaprojektowanie takiej przestrzeni nie jest trudne – podstawą może być stół ogrodowy 8-osobowy oraz wygodne krzesła, a wszystko to umieszczone pod rozłożystą pergolą. Jakie stoły proponują projektanci? Jakie rozwiązanie okaże się najlepsze?

Stół ogrodowy 8-osobowy – drewno czy aluminium?

Chcąc wykreować miejsce do podawania posiłków blisko domu, przede wszystkim potrzebujemy obszernego stołu, przy którym wygodnie zmieści się kilka osób. Stół ogrodowy 8-osobowy to propozycja, która z pewnością przypadnie do gustu. Obecnie najchętniej kupowanym stołem jest stół wykonany w całości z drewna (najczęściej egzotycznego drewna tekowego), który nie tylko zagwarantuje wygodę, ale też całkowicie zmieni odbiór przestrzeni. Stół ogrodowy 8-osobowy z drewna wspaniale komponować się będzie z zielenią wokół nas. Warto pamiętać, że stoły drewniane wymagają konserwacji dedykowanymi środkami.

Alternatywą dla pięknego drewna jest aluminium. Nowoczesny stół ogrodowy 8-osobowy aluminiowy to propozycja dla niebanalnych przestrzeni, gdzie ceniony jest współczesny design. Stoły takie są niezwykle lekkie, co jest zasługą zastosowania aluminium. Atutem jest również fakt, że aluminium jest zabezpieczone przed korozją, odkształcaniem.

Stół ogrodowy 8-osobowy z technorattanu

Nie ma wątpliwości, że meble technorattanowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych. Meble takie są trwałe, eleganckie, ale też dopasowane do różnych potrzeb. Stół technorattanowy dostępny jest w kilku opcjach kolorystycznych, co pozwoli na jego dopasowanie do już istniejącej aranżacji przestrzeni. Wybrany model stołu warto ustawić w cieniu pergoli, by zapewnić sobie cień i chłód nawet w najbardziej upalne dni.

 

 

Comments are closed.