Stroje kąpielowe dla krągłych pań również mogą być stylowe, a zarazem seksowne. Wybór fasonów, wzorów i kolorów jest ogromny, a więc znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie, to tylko kwestia czasu. Pamiętajmy, że nadprogramowe kilogramy wcale nie muszą odbierać pewności siebie! Najważniejsze jest to, aby przychylnie spojrzeć na swoje ciało, ponieważ w odpowiednio dobranym bikini może ono prezentować się rewelacyjnie.

Grube ramiączka

Wiele kobiet plus size posiada spory biust, który warto jest wyeksponować. Prawdziwym strzałem w dziesiątkę wydają się być stroje kąpielowe posiadające grube ramiączka. Największym atutem jest fakt, że nie wżynają się one w ramiona, a tym samym są o wiele bardziej komfortowe. Możemy również zachować pełną swobodę podczas wizyty na basenie, czy też plaży.

Warto wziąć pod uwagę, że pokaźny biust dużo waży. Właśnie dlatego dobrze jest zainwestować w stój kąpielowy gwarantujący optymalne podtrzymanie. Powinien on zostać utrzymany we właściwym położeniu. Ważne jest to, aby nie opadał w dół, ani nie rozchodził się na boki. Nie ma większego znaczenia, czy mamy do czynienia z dwuczęściowym bikini, czy kostiumem jednoczęściowym.

Majtki z wysokim stanem

Nieprawdą jest, że kobiety posiadające zbędne kilogramy są skazane na jednoczęściowy strój kąpielowy. Właściwie dobrane bikini podkreśli wszystkie atuty, a jednocześnie zatuszuje mankamenty. Znakomitym wyborem wydają się być majtki z wysokim stanem, które ukryją dolną część brzucha. Najlepiej, aby kończyły się one tuż nad pępkiem.

Jeśli zdecydowaliśmy się na zabudowany dół, to pamiętajmy o tym, że powinien być on wykrojony standardowo. Wszelkie nogawki nie są dobrym wyborem, ponieważ nie prezentują się one zbyt atrakcyjnie, szczególnie jeśli takie bikini zakłada młoda kobieta.

Oryginalne wzornictwo

Z pewnością niejedna osoba nie wyobraża sobie założenia innego stroju kąpielowego, niż w kolorze czarnym. To wielki błąd! Faktem jest, że ciemne kolory nieco wysmuklają, co może sprawdzić się, jeśli mamy do czynienia z kostiumem jednoczęściowym, jednak nie warto się ograniczać. Oryginalne wzornictwo może podkreślić urodę, a tym samym sprawić, że będziemy czuli się znacznie lepiej we własnej skórze.

Interesuje Cię wyłącznie ciemna tonacja? Sprawdź takie kolory, jak burgund, granat, czy też butelkowa zieleń. Jest w czym wybierać, a więc jedynym ograniczeniem są osobiste upodobania. Dobrze jest również przymierzyć kilka różnych modeli, tak aby sprawdzić, który prezentuje się najlepiej. Warto pamiętać, że kompleksy znajdują się jedynie w naszej głowie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie stroje kąpielowe – https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe.

Comments are closed.