Może nazwa niewiele Ci mówi, ale jak wejdziesz na stronę sklepu, to pozytywnie się zaskoczysz. Wally na rynku istnieje od 2009 roku. Przez cały ten czas asortyment sklepu cały czas się powiększał. Obecnie jest to ponad 15 tysięcy produktów – od ściennych dekoracji po oznakowanie linii technologicznych lub wielkich magazynów. Kupisz tutaj narzędzia, które usprawnią organizację czasu pracy, naukę dziecka w szkole czy tabliczki spersonalizowane z “zakazem parkowania”. Wally ułatwia aranżację wnętrz i wykonywanie codziennych obowiązków. Sprawdź całą ofertę!

Tablica edukacyjna – niezwykle przydatne narzędzie do nauki w domu

Rodzic swojego dziecka do nauki w domu nie zmusi, ale może mu pomóc w tym, aby była znacznie przyjemniejsza. Tablice edukacyjne dla dzieci będą kojarzyć się wyłącznie z dobrymi wspomnieniami i skojarzeniami. Służą do nauki pisania i rysowania. Ułatwiają naukę i są wyjątkowo atrakcyjną dekoracją w pokoju dziecka. Przyda się chłopcom i dziewczynkom w każdym wieku. To czas, w którym rodzic i dziecko mogą spędzać wspólnie czas ucząc się literek, tworzyć pierwsze zdania lub poznawać nowe słowa. Tablica edukacyjna pomoże w nauce i fantastycznej zabawie. 

Znudził Ci się obecny kolor ścian? A co powiesz na fototapety z pięknymi ilustracjami?

Przedpokój pełni rolę pewnego rodzaju łącznika z pozostałymi pomieszczeniami. To miejsce specyficzne, do którego nie przywiązujemy szczególnej uwagi. Z tego właśnie powodu jest to sposób na jego ciekawą aranżację. Fototapety do przedpokoju dają nam szerokie możliwości zmiany klimatu tego miejsca. Bardzo wąskie pomieszczenia, pozbawione okien, mogą sprawiać przytłaczające wrażenie. Fototapety z ilustracjami panoramy miasta, rozległych krajobrazów, wody lub nieba nieco ożywią przedpokój i sprawią, że otrzymamy efekt wnętrza otwartego. Dzięki sile wyobraźni przedpokój otrzyma moc powiększania przestrzeni. 

 

Comments are closed.