W wielu przypadkach może się okazać, że meble kuchenne narozne z wyspa to jedyne rozwiązanie, na jakie można sobie pozwolić. Czas więc na to, aby sprawdzić, na co należy uważać, jeżeli ktoś planuje urządzić pomieszczenie z wyspą?

Blat roboczy na wyspie

Meble kuchenne narozne z wyspa polecane są do małych pomieszczeń. Do miejsc, gdzie estetykę należy połączyć także z funkcjonalnością. Doskonale w tym względzie sprawdzać się będzie wyspa, która stanie się także blatem roboczym. Wiele osób narzeka na to, że w małych kuchniach blaty są mocno ograniczone. Ich liczbę można zwiększyć dzięki temu, że będzie się miało wyspę, która stać się może także samoistnym rozgraniczeniem między kuchnią a salonem. Prawdą jest to, że wiele osób docenia obecność wyspy, która może mieć tak naprawdę różne przeznaczenie.

Meble kuchenne narozne z wyspa – inne rozwiązania

Blat roboczy na wyspie jest chętnie wykorzystywany. Aczkolwiek, nie można zapominać o tym, że do wyboru są również inne rozwiązania. Na wyspie można umieścić zlew. Wymogiem będzie doprowadzenie wody. Na małej wyspie można z powodzeniem umieścić zlew jednokomorowy. Zamiast zlewu, na wyspie można zdecydować się na obecność kuchenki. Niestety, jest to bardziej problematyczne rozwiązanie, który narzuca konieczność montażu nieco większej wyspy. Wszystko przez to, że zdecydowana większość kuchenek to szerokość 60 cm. Dlatego też niektórzy (jeżeli nie blat roboczy), wolą postawić na zlewy, które także doskonale sprawdzają się w tym miejscu. 

 

Comments are closed.