Oryginalny design, trwałe materiały i niepowtarzalna stylistka – tak w skrócie określi można styl loftowy, który jest jednym z najchętniej wybieranych przy aranżacji przestrzeni domowych. Styl loftowy to przede wszystkim odpowiednie tworzywa, ale i meble, które pełnią funkcję dekoracji. Hokery loft są jednymi z najchętniej kupowanych do wnętrz loftowych. Jak są projektowane?

Hokery loft w przestrzeni kuchni i jadalni

Styl loftowy zwraca uwagę i całkowicie zmienia odbiór danego wnętrza. Przestrzenie takie mogą wydawać się na pierwszy rzut oka surowe, jednak zyskują przy bliższym poznaniu. Styl industrialny inspirowany jest przestrzeniami fabrycznymi. We współczesnej odsłonie to przede wszystkim nawiązanie do kolorystyki, ale też materiałów. We wnętrzach loftowych króluje biel, czerń, grafit, ale też odcienie beżu. Jakie materiały znajdziemy we wnętrzach loftowych? Przede wszystkim jest to lite drewno, ale też szkło hartowane, stal, kamień, beton. Takie materiały są trwałe, doskonale prezentują się w jasnych, przestronnych wnętrzach.

Dekoracją w przestrzeniach loftowych są meble. Hokery loft to jeden z najchętniej podejmowanych wyborów zakupowych, kiedy mowa o wnętrzach industrialnych. Hokery loftowe dedykowane są przede wszystkim do jadalni, salonów, ale też kuchni, w których można ustawić je przy wyspie czy też przedłużonym blacie.

Jak projektowane są hokery loft?

Stołki barowe industrialne opierają się na stabilnych konstrukcjach metalowych, które nie odkształcają się. Siedziska oraz oparcia wykonywane są z litego drewna, najczęściej dębowego lub bukowego. Jasny kolor drewna wspaniale komponuje się z ciemniejszym stelażem, tworząc ponadczasowe połączenie. Hokery loft posiadają również podnóżki, dzięki którym można usiąść znacznie stabilniej.

Comments are closed.